LED Mini Wall Pack – Wattage and CCT Selectable with Photo Sensor
Share
Applications
Ideal LED Lighting for both indoor and outdoor locations including decks
porches
patios
front entryways
walkways
exterior
corridors or other common areas.


FEATURES
| Wattages | 15W/20W/25W selectable |
| Color Temp | 30K/40K/50K selectable |
| Input Voltage | 120/277V |
| Lumens | 1800-2400-3000 lm/W |
| CRI | Ra>80 |
| Operating Temp | -4oF to 113oF |
| Rated | IP66 |
| Listed | ETL |
| Lens | Clear Baffled |
| LED Lifespan (L70) | 50,000+ hours |
| Housing | Bronze |
| Dimming | 0-10V |
| Accessories | PC: Photocell Control Pre-Installed |
| Warranty | 5 year |
Catalog Number
ZL-HYA-MWP-962-3W3CCT



