Garage Corn Lamp
Share

FEATURES
| Wattages | 60/50/40/30W selectable |
| Color Temperature | 50K |
| Lumens | 9900 |
| Input Voltage | 120/277V |
| Base Type | E26, E39 w/adapter |
| LED Lifespan (L70) | 50,000 hours |
| Warranty | 5 year |
| Efficacy | 165 lm/W |
| CRI | 80 |
| Listed | DLC, ETL |
| Beam Angle | 350 degrees |
| Dimensions | 6×6 |
| Suggested HID Equiv. | 150-200W |
| Listed | DLC (Ex39 only), ETL |
Catalog Number
ZL-GL-E26-60/50/40/30W-50K-D-2
ZL-GL-EX39-60/50/40/30W-50K-D-2



